Spánek rozumu plodí příšery e-kniha + audiokniha

Aleš Palán, Jan Konvalinka, Aleš Palán

Audiokniha Spánek rozumu plodí příšery e-kniha + audiokniha - Jan Konvalinka, Aleš Palán, Aleš Palán

MP3 ke stažení

319 KčCena vč. DPH

UNIKÁTNÍ BALÍČEK KE STAŽENÍ OBSAHUJE E-KNIHU I AUDIOKNIHU ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - 25% 
Při nákupu elektronické knihy ke stažení za 319 Kč získáte ke stažení také audioknihu.

EXKLUZIVNĚ NAČETL JAN KONVALINKA A ALEŠ PALÁN
Může virus zemřít? A jak se z virů chcípáčků stávají světoví šampióni? Máme se obávat silného státu? A jaký smysl má mýlit se?
Pandemie nemoci covid-19 přináší záplavu otázek, ale málo jasných odpovědí. Komu věřit, když je všude plno „odborníků“? Publicista Aleš Palán se rozhodl „uvěřit“ člověku, který s viry žije skoro celý profesní život. Rozhovor s předním českým biochemikem a prorektorem Karlovy Univerzity Janem Konvalinkou je výletem do světa vědy, smrtících virů, i nevědeckých fám; do zákulisí koronavirové pandemie i chyb, kterých jsme se dopustili. V neposlední řadě nahlédneme do života kluka ze severu Čech, který se původně chtěl stát egyptologem, aby se nakonec ocitl ve světě neviditelných zabijáků. Jeho nadhled i humor ale dávají naději, že vědění je silnější než strach.

Knihu rozhovorů s Janem Konvalinkou rámují fotografie karantény z jara 2020,
které pořizoval fotograf Jan Šibík od prvního do posledního dne.

V audiu umíme divy, ale na fotky jsme krátký. Protože k této knize neodmyslitelně patří a dávají jí další rozměr, rozhodli jsme se, že to dokážeme. Exkluzivně tak u nás máte poprvé možnost kromě klasické audioknihy koupit také výhodný balíček audioknihy a e-knihy plné fotografií Jana Šibíka.

Autor Aleš Palán
Interpreti Jan Konvalinka, Aleš Palán
Vydavatel Tympanum
Celková délka 06:47:00
Vydáno 2020