Doba temna

Adéla Elbel, Adéla Elbel

%
Audiokniha Doba temna - Adéla Elbel, Adéla Elbel

MP3 ke stažení

299 Kč 179 KčCena vč. DPH

Autobiografie

Get up, stand up, stand up for your life! … už mě neuvidíte jako dřív.
 
  
Autobiografie české stand-up komičky Adély Elbel jistě šokuje mnohé posluchače. Nejen nesmlouvavým a drsným popisem dětství, dospívání a hledání ideálního partnera, ale především svou otevřeností, které není leckdo schopný ani za zavřenými dveřmi uvnitř sebe. Autorka to nedělá z touhy bulvarizovat svůj život, ale z terapeutické potřeby nalézt odpovědi na otázky, které si kladou mnozí z nás: proč se mi to děje, proč mám kolem sebe pouze toxické vztahy, proč nemůžu být šťastný/-á. Děje se tak samozřejmě s přístupem jí vlastním – ironicky, často až sarkasticky popisuje své omyly, přehmaty a snahy být ta „silná“, když okolí je slabé.
Adéla Elbel se nebála jít s kůži na trh a ukázat, že pod slupkou ironické, vtipné a silné ženy se skrývala introvertka s mnoha strachy a Doba temna je popis cesty ven k sebe-uvědomění, sebe-vědomí a sebe-lásce. Protože kdo nemá rád sám sebe, nemůže mít rád ani lidi kolem sebe.

Nahrávka vznikla podle knihy Adély Elbel Doba temna vydané nakladatelstvím CPress v roce 2020.  Copyright © Adéla Elbel, 2020. Čte Adéla Elbel. Režie, zvuk Vratislav Hubička. Hudba Vojtěch Machálek, Soundguru. Vyrobilo studio Soundguru. Foto na obálce © Radek Mauer. Design obálky Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. 
 

Autor Adéla Elbel
Interpret Adéla Elbel
Vydavatel Tympanum
Celková délka 04:50:00
Vydáno 2021