KORA PÁÁ

Buchty a loutky, Buchty a loutky

Audiokniha KORA PÁÁ - Buchty a loutky, Buchty a loutky

MP3 ke stažení

159 KčCena vč. DPH

Žánr Děti, Dramatizace

KORA PAÁ do auta i do postýlky
PODPORUJEME LOUTKOVÉ DIVADLO! NÁKUPEM AUDIOKNIHY PODPOŘÍTE BUCHTY A LOUTKY. Pohádková " KORA PÁÁ" je audio úprava dětských představení Buchet a loutek. A to Kocour v botách a Vánoční raketa.
Buchty a loutky svým neobvyklým způsobem tvorby vytvářejí unikátní divadelní poetiku. Klasické tituly i vlastní autorskou tvorbu zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem, s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, komponovanou hudbu a živou zvukovou stopu /kombinace starých i nových loutek, harampádí, hraček a nejnovějších technologií. Od dob svého vzniku, kdy Buchty a loutky rozvířily vody českého loutkového divadla svými dnes již kultovními inscenacemi jednoznačně patří k divadelní špičce nejen v Čechách, ale i za hranicemi.
Buchty a loutky (1991)
Buchty a loutky jsou Marek Bečka, Vítek Brukner, Zuzana Bruknerová, Radek Beran, Lukáš Valiska, Daniel Schenk, Tereza Kahánková..
 
Buchty a loutky byly založeny v roce 1991 v chebské ubytovně čerstvými absolventy loutkářské katedry DAMU. Od té doby mají za sebou 60 divadelních premiér pro dospělé i děti, loutkové a animované filmy a klipy, mnoho jednorázových projektů v oblasti netradičního divadla, hudby, výtvarného umění, filmu a jejich prolínání.
 
V současné době Buchty a loutky hrají pravidelně jako stálý host ve Studiu Švandova divadla na Smíchově v Praze, kde mají i své malé zázemí, jsou však stále na cestě. Odehrají okolo 250 představení ročně po celých Čechách a v zahraničí.
   
TIRÁŽ
Dětská | Dětské divadelní představení na 1 CD | Celková délka  54 minut
Nahrávka vznikla podle loutkových představení v roce 2022.
Zvuk Dája. Technická redakce Josef.  Vyrobily Buchty a loutky. Design obálky © Bára Čechová. Hudba BaL, Buchty a Loutky nahrávka z roku 2022
 


Autor Buchty a loutky
Interpret Buchty a loutky
Vydavatel Buchty a loutky
Celková délka 00:54:00
Vydáno 2022