Zuzana Maléřová: O květině & Houslový klíč

Zuzana Maléřová, Jiří Lábus, Naďa Konvalinková, Viktor Preiss, Martin Preiss, Barbora Hrzánová, Martina Preissová

Audiokniha Zuzana Maléřová: O květině & Houslový klíč - Jiří Lábus, Naďa Konvalinková, Viktor Preiss, Martin Preiss, Barbora Hrzánová, Martina Preissová, Zuzana Maléřová

MP3 ke stažení

329 KčCena vč. DPH

CD MP3

349 KčCena vč. DPH

Žánr Beletrie

2CD:
O květině  - rozhlasový zpovědník
&
Houslový klíč - rozhlasová probuzení

Dvě audioknihy načtené předními hereckými osobnostmi.

O květině má přesný podtitul. Je zpovědníkem nejniternějších myšlenek a prožitků, které v tichu noci či brzkého rána svěřuje Zuzana Maléřová svým posluchačům jako svým blízkým. Nespočet osudů známých i neznámých, koloběh přírody, divadlo života a schopnost ustát, překonávat překážky, je hlavním tématem i této knihy plné květů.
Houslový klíč  - kniha úvah, portrétů a básní, setkání lidí známých i neznámých, zážitky s uměleckými výkony stejně jako sportovními, hledání opěrného bodu života. Důvěrné, otevřené vhledy do našich tužeb, souvislosti našeho života a tvorby v jakémkoliv oboru. Kniha inspirovaná svátečními nedělními rány, která autorka prožívá se svými posluchači Českého rozhlasu Dvojka již víc jak třicet let.

Účínkují: Josef Somr, Carmen Mayerová, Viktor Preiss, Jana Preissová, Jan Potměšil, Libuše Švormová, Jiří Lábus, Naďa Konvalinková, Ladislav Frej, Barbora Hrzánová, Barbora Srncová, Alžběta Mrva Bohdanová, Kristýna Frejová, Barbara Lukešová, Stanislava Jachnická, Martina Preissová, Marika Procházková, Martin Preiss, Kryštof Krhovják a další.
Autoři hudby: Vratislav Zochr (S písní mezi křídly, O lásku dál, Číše, Za hloubkou vzpomínek); Jan Jiráň (Inspirace)
Zpěv: Alžběta Mrva Bohdanová, v duetu O lásku dál s Martinou Randovou


Autor Zuzana Maléřová
Interpreti Jiří Lábus, Naďa Konvalinková, Viktor Preiss, Martin Preiss, Barbora Hrzánová, Martina Preissová
Vydavatel Radioservis
Celková délka 04:19:00
Vydáno 2023